יש לכם שאלות ? פשוט התקשרו אלינו: טלפון: 077-4362672

מפתח לרכב לקסוס Lexus

logo manufacturer

מפתח לרכב לקסוס

זקוק למפתח נוסף לרכב לקסוס ? מפתח שלט לרכב לקסוס אינו מתפקד ?
שירותי מנעולן לרכב לקסוס

  • תיקון מפתח לרכב לקסוס (מפתח שחוק אשר מניע לסירוגין או מתפקד שלא כראוי, מפתח משולב בית שלט אשר נשבר, תופעה ידועה בקרב מפתחות שלט טויוטה !!!).
  • שחזור מפתחות לרכב לקסוס מאובדן מוחלט (במידה וברשותך רכב טויוטה ואבדו לך כל המפתחות ככל הנראה עליך לייצר ולשחזר מפתח המקורי. אנו נייצר עבורך מפתח חדש, נקודד עבורך שבב אימובילייזר למפתח הרכב הנחוץ לצורך הנעת רכב הטויוטה שברשותך. נקודד עבורך שלט מפתח ונמחק ממחשב הרכב את המפתחות הישנים. מחיקת המפתחות הישנים ממחשב הרכב הנו הליך מהותי אשר נדרש לעתים קרובות על-ידי חברות הביטוח ונחוץ לא פחות לשקט הנפשי שלך על מנת שמי שמחזיק במפתחות שאבדו לא יוכל להניע את הרכב. זוהי ה"מנעולנות הממוחשבת" אשר אינה מסופקת על-ידי כל מנעולן בשוק, כישורים ידע אשר מוקנים לצוות המקצועי של CAR KEY.
  • התאמת מפתח לרכב לקסוס – במידה וברשותך מפתח שונה לדלתות ולמתג ההצתה / מיכל הדלק אנו נתאים עבורך מפתח אחד אחיד לכל המנעולים.
  • קידוד מפתח אימובילייזר לרכב לקסוס
  • מחיקת מפתחות ישנים ממחשב אימובילייזר – רכשת רכב יד 2, חושש כי נותר בידי הבעלים הקודם מפתח נוסף ? אנו נסייע לך ונמחק ממחשב הרכב מפתחות "לא מורשים" וכך נסכל גניבה והנעה של הרכב בידי אחרים.
  • מנעולן לרכב לקסוס – פריצה ופתיחת רכבים ללא נזק: איבדת את המפתחות ? המפתח נשאר בתוך הרכב ? צוות מנעולני רכב מנוסה עם וותק של 35 שנות ניסיון ישמח לסייע לך לפרוץ את הרכב ללא כל סימן ונזק במהירות וביעילות.

מפתחות לרכב לקסוס

שכפול מפתח לרכב לקסוס
שכפול מפתח לרכב לקסוס
שכפול מפתח לרכב לקסוס
שכפול מפתח לרכב לקסוס
שכפול שלט לרכב LEXUS
שכפול שלט לרכב לקסוס
שכפול מפתח לרכב לקסוס
שכפול מפתח לרכב לקסוס
Open chat
דילוג לתוכן