יש לכם שאלות ? פשוט התקשרו אלינו: טלפון: 077-4362672

שאלות ותשובות

זקוק למנעולן רכב ? לנו יש את כל הפתרונות !

אנו מספקים את כל פתרונות המנעולן לרכב, שחזור מפתחות מאובדן מוחלט, תיקון מפתחות ובתי שלט שבורים, קידוד שלטים לרכבים ותיקון לחצנים ופלסטיקה שבורה.
כמה עולה לשכפל מפתח לרכב?
מפתח לרכב ללא שבב אימובילייזר עולה כ- 30 שקלים. עם זאת, החל משנת 1997 שולבו במפתחות הרכבים שבבים אלקטרוניים המכונים אימובילייזר ולכן עלות המפתח מתייקרת ונאמדת בין 129 ש"ח ל- 349 ש"ח. במידה ובמפתח לרכב ישנו שלט נוספת עלות המעגל האלקטרוני ועל כן מחירו של מפתח כזה עשוי להגיע עד ל- 750 ש"ח. אנו מתחייבים לחסכון של בין 30 ל- 60 אחוזים ממחיר שכפול מפתח במוסך המרכזי. אנו ממליצים לכם להתקשר למוסך בטרם פנייתכם אלינו על מנת לברר כמה עולה מפתח לרכב. מדי יום לקוחות שואלים אותנו, מדוע מפתח לרכב עולה כך וכך... ורק לאחר שהם פונים למוסך ומבינים שאנו חוסכים להם כסף הם חוזרים אלינו בשיחה נוספת. אנו מתחייבים למחיר הזול ביותר בכל גוש דן ובנוסף מתחייבים לחסכון של 30% ממחיר המוסך המרכזי. לכניסה למחירון מבצע שכפול מפתח אימובילייזר לרכב לחץ כאן.
האם אתם משכפלים מפתח מקורי?
אנחנו משכפלים מפתחות מקוריים ומפתחות תואמים הכל לפי בקשת הלקוח. ברירת המחדל היא מפתח חלופי המיוצר מחומרים איכותיים במיוחד, המפתחות שלנו מיובאים מספרד וטורקיה ומיוצרים תחת תקנים מחמירים. בנוסף ברשותנו מפתחות ירוקים - איכותיים לסביבה, כמובן בהתאם לבקשת הלקוח. אלו הם מפתחות אשר יוצרו מחומרים מתכלים וממוחזרים, כמו כן מפתחות אלו מיוצרים אך ורק במפעלים אשר פועלים למען הסביבה. לעתים רבות המפתח החלופי איכותי יותר מהמפתח המקורי, אבל אנחנו לא משכנעים שום לקוח באיזה מפתח עליו לבחור. תוכלו לבחון ולבדוק את הגלמים במו ידיכם, ולהחליט אם ברצונכם לשלם עבור איכות או מותג.
יש לי רכב מתוצרת רנו עם כרטיס שלט חכם, ברשותי שלט אחד אשר אינו מגיב טוב או שלט תקין ואני זקוק לאחד נוסף, מה עושים?
אנו מכירים את כל התקלות הנפוצות של כרטיסי שלט לרכבי רנו. ניתן להגיע אלינו עם כרטיס שלט תקול ואנו נשפץ עבורך את השלט ונעניק לך אחריות על התיקון. במידה וניסית לתקן בעצמך את השלט ופתחת את בית השלט(הפלסטיקה) חסוך את שיחת הטלפון ואת הזמן שלך ושלנו, אנחנו לא נותנים שירות למי שניסה לתקן בעצמו את השלט. המעבדה שלנו מיומנת ומקצועית ובמידה וניסית לבצע תיקון כאמור נוכל לדעת זאת בוודאות במעבדה ! לקוח אשר יכניס שלט תקול למעבדה לאחר שניסה לבצע בו תיקון יחויב בעלות שעת עבודה והשלט לא יתוקן ! במידה והנך זקוק לשלט כרטיס חדש, עליך להגיע אלינו עם השלט הפעיל ועם הרכב למרכז השירות ובתוך 5 דקות יהיה לך שלט כרטיס חכם חדש.
היכן מתבצע שכפול מפתח לרככ? אתם מגיעים אלי?
שכפול המפתח החדש מתבצע במרכז השירות של מרכז המפתח CarKey . אנחנו לא מגיעים לבית הלקוח למעט בשני מקרים: הראשון, במידה ואבדו לך כל המפתחות לרכב - מצב של "אובדן מוחלט" נגיע אליך וספק את השירות באתר הלקוח. המקרה השני בו אנו מגיעים ללקוחות עד לביתם ובכפוף לאזורי השירות, שכפול כרטיס חכם לרכבי רנו. במידה וברשותך רכב מתוצרת רנו והנך זקוק לכרטיס שלט חדש נשמח לספק לך שירות שכפול כרטיס חכם לרנו בביתך, השירות כרוך בעלות סמלית נוספת.
יש לי מפתח שלט - מפתח עם שלט בתוך המפתח, זה המפתח אותו אני מקבל במבצע?
מבצע שכפול מפתח במחיר מוזל 40% הנחה אינו כולל שלט בתוך המפתח ! במידה וברצונך לרכוש מפתח משולב שלט יש להתקשר על מנת לקבל הצעת מחיר. אנו מציעים כי לפני שתצרו עמנו קשר תבצעו שיחה למוסך המרכזי / למוסך המורשה בו אתם מטפלים ברכב שבבעולתכם ותשאלו את המוסכניק שלכם או נציג השירות כמה עולה מפתח כזה. למה ? כיוון שאם ברצונך לרכוש מפתח עם שלט משולב תוכל לרכוש מאיתנו אך ורק מפתח שלט מקורי ! לא ניתן לשכפל מפתח שלט מקורי על גבי שלט לא מקורי. לכן, גם כאשר אנחנו זולים יותר מהמוסך המרכזי ב- 25 עד 50% אנחנו נתקלים בלקוחות מופתעים.... אנא מכם צרו קשר עם המוסך לפני שאתם מתקשרים אלינו. מאוד מחמיא לנו שאנחנו השיחה הראשונה, אבל כדאי שתדעו קודם שהמפתח שבידיכם עולה בחברה בין 800 ל- 2000 ש"ח לפני שאתם מקבלים מאיתנו הצעת מחיר. עוד טיפ קטן... כאשר אתם מבקשים הצעת מחיר מהמוסך חשוב לבדוק אם המחיר כולל מע"מ וכמה זמן אורך תהליך השכפול. אנחנו לא רק מתחייבים למחיר זול יותר, אצלנו תקבל שירות מהיר יותר !
יש לי מפתח עם שלט ואני מעוניין במפתח נוסף ללא שלט אשר מאפשר להניע את הרכב (מפתח עם שבב אימובילייזר בתוכו) האם זה אפשרי?
כן, הדבר אפשרי ואף חוסך לך מאות שקלים !!!
האם אני צריך להגיע אליכם עם הרכב?
כן, יש להגיע עם הרכב אל מרכז השירות. מדוע? כיוון שמפתח עובד כמו מסור הוא נכנס ויוצא ממנעול הרכב ולכן ככל שהזמן עובר הוא נשחק. על מנת לשכפל מפתח מדויק ואיכותי יש להגיע עם הרכב. כמו כן, ישנם רכבים מסויימים אשר אין אפשרות לשכפל את הפתח עבורם ללא נוכחות הרכב במקום, הסיבה לכך היא שישנם מפתחות אימובילייזר מסויימים אשר הליך שכפול השבב מצריך מאיתנו לאשר את המפתח במתג ההצתה ובמחשב הרכב.
יש אצלכם חניה?
ברשותנו 3 חניות תפעוליות המיועדות ללקוחות אשר פונים אלינו על מנת לשכפל מפתח לרכב בלבד ! . במידה והנך זקוק לשירות שכפול שלט לשער חשמלי אין צורך להיכנס לחניה התפעולית כיוון שהתהליך אורך כ- 3 עד 5 דקות לכל היותר, במידה ועליך לשכפל שלט לשער חניה אנו מבקשים שתעמוד בחזית העסק או ברחוב הפינתי "מעבר יבוק" אנחנו מבטיחים לך שהליך השכפול יארך לכל היותר 5 דקות !
כמה זמן אורך הליך שכפול המפתח לרכב?
שכפול מפתח אימובילייזר (מפתח עם שבב) אורך בין 10 דקות ל- 40 דקות. הזמנים משתנים בהתאם לסוג הרכב השירות המבוקש ויום העבודה. בימי ראשון יתכן עומס רב בשכפול מפתח לרכב, אנו מציעים לכם לדחות את מועד השכפול ליום ב' או ד'. אם ברשותך מפתח עם שלט מובנה הדבר מצריך מאיתנו עבודה מרובה. ראשית עלינו לחתוך את גלם המפתח - הברזל במכונה מתאימה, לאחר מכן אנחנו בודקים שהחיתוך בוצע בצורה המדוייקת ביותר ולכן אנו זקוקים לרכב. בהמשך, עלינו לקודד את השבב האלקטרוני אשר מאפשר את הנעת הרכב. לבסוף אנו מקודדים את השלט ברכב (או בשפת רחוב - משכפלים את השלט), לפיכך שכפול מפתח אימובילייזר עם שלט עשוי להיארך עד 40 דקות עבודה בניגוד לשכפול מפתח ללא שלט אשר כ- 10 דקות.
נשבר לי המפתח / בית השלט מה עושים?
מרכז המפתח CarKey מספק שירותי מעבדה מקצועיים ומקיפים לשלטים שניזוקו ומפתחות שנשברו. במידה ואחד הלחצנים בשלט אינו מגיב, הפלסטיקה (מעטה) של המפתח נסדקה או נשברה, הגומי של לוח המקשים בשלט נקרע וכל תופעה אחרת נשמח לתקן ולחדש עבורך את המפתח ולהביאו למצבו הראשוני. אנחנו מאמינים שאם אפשר לתקן, אין סיבה לרכוש חדש ולכן נעשה כל שביכלתנו על מנת לחדש עבורך את השלט /המפתח ונחסוך לך כסף. לרוב השלטים של חברת יונדאי והמפתחות שלט של רכבי טויוטה הם אלו אשר נשברים ונפגמים, אנחנו מכירים את כל נקודות התורפה של כל השלטים והמפתחות.

נותרת עם סימן שאלה ?

מי שמתבייש, מתייבש. אל תהסס לפנות אלינו, נציג שירות ישמח לענות על כל שאלה בין השעות 09:00 ל- 18:00 בימים ראשון עד חמישי. כמו כן אנו זמינים עבורכם בטלפון ביום שישי מהשעה 09:00 ועד השעה 14:00. מרכז השירות שלנו עומד לרשותכם החל מהשעה 09:00, מענה מקצועי ואישי בתחום שכפול המפתחות לרכבים ניתן החל מהשעה 09:30 לאחר שכל הטכנאים נמצאים במרכז השירות וחזרו מעבודות שטח וחילוצים אשר מתוזמנים לשעות הבוקר המוקדמות. הטלפון שלנו: 077-4362672

Read more
דילוג לתוכן