יש לכם שאלות ? פשוט התקשרו אלינו: טלפון: 077-4362672

שכפול מפתחות לרכבי יוקרה

אם רכשתם מרצדס עבורה עבדתם הרבה זמן, קיבלתם מהליסינג במוו מפנקת, ברשותכם ג'יפ גרמני חדש ?מב קורה אם איבדתם את המפתח לרכב? אתם יכולים להיות רגועים.  הגעתם למקום הנכון.

בעוד מספר דקות תדעו כיצד לבחור מנעולן רכב לשכפול מפתח כשמדובר ברכב יוקרה. במה כרוך ההליך של שכפול מפתח לרכב יוקרה ומי מוסמך לשכפל מפתח לרכב יוקרה.
כאשר אנו בוחרים במנעולן רכב לשכפול מפתח לרכב בייחוד כשמדובר ברכב יוקרתי יש לוודא מספר דברים חשובים לפני ביצוע העבודה:

  • חברות בארגון המנעולנים בישראל – ישנם גופים שונים, עמודות ואיגודים אשר הוקמו על-ידי בעלי אינטרסים כלכליים אך אלו אינם משתייכים לקבוצת המנעולנים בפיקוח במדינת ישראל. אנו חברים בארגון המנעולנים בישראל.
  • בפיקוח משטרת ישראל – אין דבר כזה ! משטרת ישראל לא מפקחת על מנעולנים, מנעולנים שונים מפרסמים במודעותיהם שהם באישור המשטרה על מנת לרכוש את אמון הלקוחות הפונטציאלים.
  • בית עסק נייח – הארגון בודק את המנעולנים החברים בו והדרישה העיקרית היא קיומו של עסק נייח, שיהיה "אמא ואבא" למפתח שרכשתם ושירות לאחר מכירה. כאשר מתעסקים ברכבי יוקרה ובמחשבי הרכב עשויות להופיע תקלות לא רצויות כאשר בעל מקצוע אינו מיומן מתעסק עם הרכב.
    אנו ממוקמים בגבעתיים גבול תל-אביב מעל 30 שנה בענף ו- 8 שנים בתחום מנעולנות הרכב. אצלנו יש שירות ואחריות לאחר המכירה.
  • היעדר עבר פלילי – הארגון מוודא כי בעל המקצוע המספק את השירות נעדר עבר פלילי. שימו לב בהזמנת מנעולן נייד הביתה ללא פיקוח אתם בעצם מפקידים את המפתח של הנכס היקר שלכם בידי אדם זר ללא פיקוח !!!

אצלנו ניתן לשכפל מפתחות ושלטים חכמים לרכבים גרמניים, רכבי יוקרה, רכבים ביבוא אישי, טיפול מקצועי אדיב ואישי, חומרי הגלם מהאיכותיים ביותר והכי חשוב אחריות למוצר !

בין שירותי המנעולן לרכבי יוקרה המסופקים אצלנו:

  • שחזור מפתחות לרכבי יוקרה – במקרה של אובדן מוחלט בו אבדו כל המפתחות החכמים / שלטים / מפתחות של הרכב אנו נגיע עד אליך נפתח את הרכב ללא כל נזק ונתאים עבורך מפתחות ושלטים חדשים
  • מחיקת שלטים ומפתחות ישנים מהרכב – במידת הצורך נבצע מחיקה של המפתחות שנגנבו או אבדו על מנת למנוע הנעה בידי אדם שאינו מורשה.
  • תיקון מפתח חכם לרכב – במידה והשלט החכם אינו מניע והרכב אינו מגיב בלחצן ההנעה ניתן לתקן אצלנו את השלט החכם. ברשותנו מעבדת אלקטרוניקה מהמתקדמות במדינת ישראל, בדיקה והצעת מחיר לתיקון חינם !

לקבלת הצעת מחיר ללא המתנה צרו עמנו קשר ב- WhatsApp שמספרו 052-7426242

Open chat
דילוג לתוכן