יש לכם שאלות ? פשוט התקשרו אלינו: טלפון: 077-4362672

שכפול מפתח לרכב אופל

אם הגעת לעמוד זה סימן שהמפתח לרכבך מתוצרת אופל עושה צרות או אבד. יתכן והלחצנים של המפתח הקופץ נשחקו או נקרעו.
נתחיל בהמלצה לבעלי רכבי אופל. רכב זה מאובזר במערכת נעילה אלקטרו מכאנית בה הדלתות ננעלות בוואקום.
על כן, במידה ואיבדת את כל המפתחות או שהשלט האחרון שבידך התקלקל פריצת הרכב תהיה קשה ועלולה להשאיר סימנים. כמו כן לאחר פריצת הרכב העלות בשחזור מפתחות חדשים לרכב יקרים משמעותית משכפול מפתח בודד.

אצלנו במפתח לרכב ניתן לשכפל מפתחות לרכב אופל, לשפץ מפתח שלט קיים ולחדש בית שלט שחוק. אנו חוסכים לכם מאות שקלים, הפער בינינו לבין המוסך המרכזי עצום והאיכות לא נופלת !

כיצד אתם זולים יותר במאות שקלים מהיבואן הרשמי? פשוט מאוד, פערי תיווך. כאשר פונים למוסך מורשה לרוב אין בידיו את הציוד המלא לשכפול וקידוד מפתח לרכב. על כן, המוסך מזמין בעל מקצועי חיצוני ויד נוספת מרוויחה בדרך.
על מנת לקודד מפתח לרכב אופל יש לחתוך את להב הברזל ( את המפתח ) במכונת חיתוך ידנית או ממוחשבת ולאחר מכן לקודד את שבב האימובילייזר והשלט ברכב באמצעות ציוד קידוד ודיאגנוסטיקה.
הדבר מצריך מיומנות מקצועית וציוד יקר, אך יותר חשוב מהכל בעל מקצועי אמין ומקום שאפשר לחזור אליו במידה וישנה בעיה במוצר שנרכש.

לאחרונה החלה במדינת ישראל מגיפה של "מנעולנים ניידים" עד לא מזמן אותו אדם המתדהר להיות מנעולן היה מוכר נעליים, אינסטלטור בעל דוכן פייס או נהג מונית. היום הוא מדפיס לעצמו או באמצעות "איגוד המנעולנים" תעודת מנעולן (תופעת "מכללת שלמה") והופך להיות בעל מקצוע לשיטתו.

היכן הבעיה ? 
1. אין פיקוח – לא ידוע אם אותו בעל מקצוע בעל עבר פלילי.
2. במידה ויש תקלה במוצר לאחר הרכישה צריך לקוות שאותו בעל מקצוע עוד בתחום ויש למי לפנות.
היעדר מקום קבוע לקבלת השירות, אין לאן לפנות !!!!
3. קבלני משנה – אתרים רבים מפרסמים שירותי מנעולן תחת שם פרטי – יונתן קובי יוסי (דוגמאות ללא כל קשר לבעלי מקצוע) כאשר מגיע המנעולן מתגלה שנשלח אלינו טכנאי בשם : ולדימיר, מוטי או כל אדם אחר שבכלל אינו קשור לאתר ממנו נשלח ומשלם עמלת תיווך נוספת על חשבון הלקוח !!!
4. שימוש בחומרי גלם משומשים / מחודשים ללא ידיעת הלקוח – מבחוץ המוצר נראה מליון דולר אך מבפנים שווה 20 שקל !

במידה ואתה זקוק למפתח לרכב אופל אל תחכה לרגע האחרון פנה עכשיו לקבלת הצעת מחיר והסברים כיצד ניתן לשכפל או לחדש את המפתח שברשותך. אנו נחסוך לך כסף ונעניק לך את השירות האדיב והמקצועי ביותר.

דילוג לתוכן