יש לכם שאלות ? פשוט התקשרו אלינו: טלפון: 077-4362672

שכפול מפתח לרכב בתל אביב

שכפול מפתח לרכב בת"א

צור קשר עכשיו לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית לשכפול מפתח לרכב בתל אביב

077-4362672 

שכפול מפתח לרכב בתל אביב הינו המומחיות שלנו. אנו משכפלים ומקודדים את כל סוגי מפתחות האימובילייזר לרכבים לרבות שלטים מקוריים לרכב. זקוק לשירות שכפול מפתח לרכב בת"א? אנו במרכז המפתח ממוקמים במרכז תל-אביב ומספקים שירותי מנעולנות ושכפול מפתחות אימובילייזר לכל סוגי הרכבים. אנו משכפלים גם שלטים מקורים ושלטי נוחות.
לשכפול מפתח לרכב בתל אביב התקשר למספר 077-4362672 או שלח הודעה ב WHATSAPP למספר 052-7426242.

 למפת דרכי ההגעה לחץ כאן.

שכפול מפתח אימובילייזר לרכב בתל אביב

מכת גניבות הרכבים החלה בשנת 96. יצרני הרכב החליטו לשפר את מיגון הרכב והמציאו שבב חכם קטן. שבב זה מושתל בכל מפתח לרכב משנה זו. השבב החכם הזה נקרא טרנספונדר או בעברית צ'יפ אימובילייזר. המפתח שבידינו עשוי להיראות כמפתח רגיל ופשוט לחלוטין, מפתח סטנדרטי. אך למעשה גם אם אנו חושבים שהוא מפתח טיפש, החל משנת 1996 בכל מפתחות הרכבים מוטבע שבב חכם שכזה. השבבים מתחלקים לסוגים חכמים יותר וחכמים פחות ולפיכך לשאלה מה עלות השכפול.

כמה עולה לשכפל מפתח לאוטו / לרכב / למכונית ? תשובות רבות.

ברשותכם אקביל את השאלה לדוגמא מוחשית יותר על מנת לפשט את הדברים. נניח שאפנה לסוחר רכבים ואשאל אותו "כמה עולה לקנות אוטו?". זו הקבלה ברורה לכך שלכל סוג של רכב ולכל סוג של שבב יש מחיר שונה.
כפי שהמחיר של BMW והמחיר של סוסיתא אינו זהה. על כן, מחיר שכפול מפתח אימובילייזר לרכב משתנה בהתאם לאיכות השבב החכם, מכשירי השכפול והגלמים של המפתחות.

חברת מרכז המפתח מספקת שירותי שכפול מפתח אימובילייזר בתל-אביב לכל סוגי הרכבים, אנו בעלי וותק של 32 שנה בתחום המנעולנות ולפיכך אין מתחרים לנסיון שלנו בתחום.
שכפול מפתח אימובילייזר לרכב הוא נושא רגיש הכרוך באמינות ללא פשרות.

התאמת מפתח ומחיקת מפתחות ממחשב הרכב

גם במידה ואבדו כל המפתחות לרכב, לנו יש פתרון. באפשרותנו להתחבר למחשב הרכב ולמחוק מפתחות שאבדו או שוכפלו על מנת למנוע מגנב או אדם זר שברשותו מפתח להניע את הרכב.

שכפול מפתח לרכב סיאט
שכפול מפתח שלט לרכב בתל אביב

 באפשרותנו לשכפל גם מפתחות שלט וברשותנו שלטים וגלמים מקוריים וחליפיים של היצרנים השונים.
חשוב לדעת שלמרות שהמחיר שלנו כולל שכפול על גבי מפתח מקורי. שכפול על גבי מפתח סיני בעל שבב חכם עשוי לפגוע במערכת המחשב ואף לצור מצב בו הלקוח מנסה להניע את הרכב והרכב אינו מניע לאור השימוש בשבב לא איכותי.

שכפול על גבי מפתח סיני בעל שבב חכם עשוי לפגוע במערכת המחשב ואף לצור מצב בו הלקוח מנסה להניע את הרכב והרכב אינו מניע לאור השימוש בשבב לא איכותי.

שכפול מפתח לרכב תל אביב
מדוע שכפול מפתח לרכב בתל אביב דווקא אצלנו ולא בסוכנות הרכב? מה ההבדל ?

סוכניות הרכב והמוסכים המורשים הם אינם מנעולנים אלא מכונאים. כאשר לקוח פונה אל המוסך בבקשה לשכפל מפתח פונה המוסך אל מנעולן אשר משתף עמו פעולה. המנעולן מספק לו את המפתח ומבקש ממנו לחרוט ולעתים אף לקודד אותו. בכל פעם שיתווסף גורם לשכפול וקידוד המפתח כך תתייקר העלות.
אין הבדל בחומר גלם ובטיבו הנפקות היא אך ורק במחיר. בסופו של דבר הגורם אשר משכפל ומקודד את השבב הנו מנעולן ולא מוסכניק.
לכן אין סיבה להיות פראייר ולשכפל מפתח במוסך אשר ירוויח את עמלת התיווך שלו מהמנעולן..

לפרטים נוספים לשכפול מפתח לרכב בת"א צור קשר באמצעות טופס צור קשר

גם אם רכבכם אינו מופיע ברשימה אין זה אומר שאיננו יכולים או יודעים לשכפל אותו, ברשותנו מלאי מגוון ועצום של מפתחות לרכבים ושלטים למכוניות.
צרו קשר על מנת לקבל פרטים נוספים באשר לשכפול מפתח לרכב בתל אביב.
Open chat
דילוג לתוכן