יש לכם שאלות ? פשוט התקשרו אלינו: טלפון: 077-4362672

שכפול מפתח לרכב מיני קופר

logo manufacturer

שכפול מפתח לרכב מיניקופר

זקוק למפתח לרכב מיניקופר? מפתח למיניקופר לא מגיב ?
לא מניע ? לא פותח דלתות ?

לנו יש פתרונות !

שכפול מפתחות לרכב מתוצרת מיניקופר מורכב יותר  ומצריך ממנעולן התמקצעות מיוחדת, ציוד יוקרתי אמין ואיכותי וניסיון רב בתחום.

על מנת לקבל הצעת מחיר מהירה וללא המתנה על הקו אנו מציעים לשלוח תמונה של המפתח ורישיון הרכב ל- WHATSAPP שמספרו 052-7426242.

 • חשוב לוודא שלמנעולן יש מקום קבוע למתן השירות. על מנת להיות חבר בארגון המנעולנים עליך להיות בעל עסק קבוע על מנת לתת שירות לאחר המכירה באופן סדיר ומקצועי. מנעולן אשר מגיע הביתה עם ניידת שירות עשוי "להיעלם" מחר בבוקר. אנו מפקידים את המפתח לרכב היקר שלנו בידי אדם זר ועלינו להיות בטוחים שלא יתחבר עם עבריינים או יעשה שכפול שאינו מבוקר שאז אנו מסכנים את הרכוש שלנו.
 • חברות בארגון המנעולנים – אנו חברים בארגון המנעולנים הישראלי והאירופאי.
 • אישור משטרת ישראל – אין דבר כזה ! מנעולנים אינם מפוקחים על-ידי משטרת ישראל, מנעולנים המתדהרים בסמל של משטרת ישראל אינם בהכרח מנעולנים מורשים. זהו תכסיס שיווקי לא מקצועי ולא אמין.

מה עושים אם איבדתי את כל המפתחות לרכב MINI COOPER?

מצב נתון של אובדן מוחלט הוא הוצאה לא זולה ולא מתוכננת. הדבר כרוך בשעות עבודה של מנעולן רכב מנוסה וכולל את הפעולות הבאות:
פריצת כלי הרכב: הפריצה מתבצעת ללא כל סימנים וללא נזקים אם מדובר בבעל מקצוע מנוסה. פירוק מנעול דלת הנהג. לאחר פירוק המנעול נקבל קומבינאציה חלקית של המפתח המלא המתאים למתג ההצתה. חישוב החיתוכים החסרים במפתח – מפתח שמיוצר לדלת הנהג יפתח את דלת הנהג או לא את מתג ההצתה. במנעול דלת הנהג ישנן פחות "פחיות". לדוגמא: 7 בדלת, 3 בתא הכפפות ו- 10 במתג ההצתה.
המפתח המושלם יפתח את כל שלושת המנעולנים.
לכן לאחר שקראנו את הפחיות מהדלת אנו מזינים אותן לתוכנה משוכללת אשר משלימה את החסר למתג ההצתה.
מכונת חיתוך ממוחשבת CNC מכינה עבורנו את המפתח למתג ההצתה בשלמותו בדיוק כפי שמיוצר במפעלים עבור יצרנית הרכב מיניקופר.
כעת כל שנשאר זה להחזיר הכל למקום ולא לשכוח שום בורג ! להתחבר עם מחשב נייד לשקע התקשורת שברכב ולקודד את המפתחות הבתולים.
בהליך זה אנו מוחקים את המפתחות הישנים מהרכב, אלו שנגנבו אבדו או נותרו בידי הבעלים הקודמים. כך אנו מונעים את האפשרות לגנוב את הרכב בידי אדם שמחזיק במפתח ואינו מורשה לכך מטעמך.
גם במידה ואבדו כל המפתחות לרכב MINICOOPER אנחנו פה בשבילך. יחד עם זאת אנו ממליצים שלא להגיע לרגע בו אין מפתחות בכלל. שכפול מפתח לרכב מיניקופר מתאפשר אצלנו במחיר ההוגן ביותר בישראל.

מחיקת מפתחות חכמים (מפתחות קרבה) לרכב מיניקופר מתבצעת מול השרתים בקידוד אינטרנטי ואורכת זמן גדול יותר ממפתח אימובילייזר רגי

מפתחות לרכב מיניקופר

שכפול מפתח לרכב מיני קופר

בין השירותים אותם אנו מספקים:

 • שכפול מפתחות לרכב מיניקופר
 • קידוד שלט למיניקופר שברח מקידוד (קידוד שלט וכיול שלט)
 • תיקון מנעול לרכב מיניקופר (התאמת מפתח מדלת הנהג למתג ההצתה ותיקון מנעול דלת או מתג הצתה שאינו תקין – מסתובב על ריק)
 • שחזור מפתח לרכב מיניקופר (במקרה של אובדן מוחלט של כל המפתחות)
 • שכפול מפתח שלט למיניקופר (מפתח משולב שלט)
 • פריצת רכב מיניקופר ללא שריטות או נזקים למרכב הרכב
 • תיקון וחידוש מפתח למיניקופר – המפתח נשבר או התפרק, אנו נחדש אותו עבורך כך שיראה כמו חדש ויתפקד כמו חדש. אנו מספקים שירותי מעבדה מקיפים למפתחות במוו. שיפוץ חיתוך ממוחשב כמו במפעלי החברה ושחזור המפתח גם כאשר השלט אינו מגיב או שאינו משדר.
 • פריצת וואקום של רכב במוו
 • החלפת סוללות בשלט במיניקופר– המפתחות של רכבי במוו מכילים סוללת ליתיום הנטענת בהשראה ממתג ההצתה. אורך החיים של סוללה לשלט במוו הוא כ- 6-7 שנים. כאשר אנו מכניסים את המפתח למתג ההצתה, הסוללה שואבת אנרגיה באופן אלחוטי ונטענת בין נסיעה לנסיעה.
  במידה והשלט שלכם (הרוורבי) הפסיק לתפקד על הרכב יתכן והסוללה התרוקנה, ניתן לפתוח את מתג ההצתה ל- 20 דקות כעשר המפתח בפנים והרכב אינו מנוע בשלב זה תטען הסוללה. במידה והשלט עדיין אינו מגיב יתכן והדבר מצריך קידוד מחדש של השלט או החלפת הסוללה הלקויה. אנו מחליפים סוללות מקוריות
 • איתור תקלות במחשב הרכב
 • תיקון מחשב אורות ל- מיניקופר

עבודות שבצענו לאחרונה

מיניקופר
מיניקופר
מיניקופר
שכפול מפתחות לרכב
מיניקופר
שכפול מפתחות לרכב
מיניקופר
שכפול מפתחות לרכב
מיניקופר
Open chat
1
רוצה לקבל הצעת מחיר לנייד ? שלח לי הודעה
היי!
שלחו לי הודעה זריזה ואתן לכם הצעת מחיר מייד!
Powered by

בית העסק יהיה סגור היום. עמכם הסליחה

דילוג לתוכן