יש לכם שאלות ? פשוט התקשרו אלינו: טלפון: 077-4362672

שכפול תג קרבה

תג קרבה

תג קרבה זוכה לכינויים רבים בקרב המחזיקים בו. זהו שם עצם מורכב למוצר פשוט וחכם שתפקידו להקל עלינו ביום יום ועל בעלי עסקים. תג קרבה הוא למעשה שבב חכם אשר מוטמע בתוך מחזיק מפתחות או כרטיס בדמות כרטיס אשראי, כאשר אנו מקרבים אותו אל המקלט לו הוא יועד המערכת יודעת לזהות אותנו ולאפשר פעולה מסוימת.
הדוגמא הקלאסית ביותר הנה חדר כושר או קאנטרי קלאב. לכל מנוי מונפק תג קרבה אשר מוצמד למפתחות של הבית או הרכב, כאשר אנו נכנסים אל חדר הכושר אנו מצמידים את תג הקרבה לחיישן הקרבה והדלת נפתחת לנו. בעסקים משתמשים בתג הקרבה על מנת לעקוב אחר שעות הנוכחות של העובדים. שימוש נוסף נפוץ לתג קרבה הנו שער חשמלי / מחסום חניה המאפשר כניסת רכבים מורשים בלבד (ניתן לראות שימוש בתג קרבה בחניונים נפוצים כמו: מגדלי תל-אביב, פרוייקט הדירות “מלון מנדרין” ועוד רבים נוספים).

למה משמש תג קרבה (מפתח קרבה) ?

  • חניונים ושערים חשמליים (מחסומי חניה)
  • שעוני נוכחות לעובדים (בקרת נוכחות)
  • ניהול מועדנוי כושר וקלאבים
  • תגי כניסה
  • כרטיסי כניסה
  • מחזיק מפתחות קרבה

אני מעוניין לשכפל כרטיס קרבה / לשכפל תג קרבה מה עלי לעשות ?

אנו ב- CarKey מספקים שירות שכפול תג קרבה. השירות מהיר ומקצועי ואנו מספקים תגי קרבה באיכות הגבוה בעולם. תגי הקרבה שלנו בעלי יכולות ותמיכה בכל הטכנולוגיות הקיימות בשוק. תגי הקרבה שלנו מגיעים במגוון צבעים והם עמידים בפני נזקי טבע וחדירת מים.
ברשותנו תגי קרבה בעלי קוד קבוע (fixed code) ובעלי קוד משתנה (rolling code), תגי קרבה בעלי יכולות שידור של תדר גבוה 125Mhz ובעלי יכולות שידור של תדר נמוך 13.56Mhz .

 

 

ההיבט הטכני – כיצד עובד תג קרבה ? ממה עשוי תג קרבה ?

ראשית נרחיב את ראשי התיבות הלועזיים של תג הקרבה RFID  –  Radio Frequency Identification.
זהו למעשה שימוש אלחוטי בהתקן שמטרתו להעביר נתונים לצורך זיהוי ומעקב אחר אובייקטים. הדבר נעשה על-ידי קריאה אלחוטית. השבבים עשויים להכיל מידע מזערי המאוחסן באמצעי אלקטרוני. השווים נחלקים ל- 2 קבוצות. אקטיביים ופאסיביים. השבבים הפאסיביים נקראים באמצעות שדות מגנטיים לטווח קצר של עד מספר סנטימטרים ובאמצעות מקלטים עוצמתיים עד לטווח של מספר מטרים. השבבים האקטיביים מופעלים באמצעות מקור מתח המזין אותם (סוללה).

תגי קירבה המופעלים באמצעות מקור מתח כגון סוללה מהווים אמצעי מעקב מושלם שכן ניתן לקרוא ולזהות אותם ממרחק עצמום של מאות מטרים. כמובן שניתן להסתיר או להצמיד את תג הקירבה על-גבי מכולה רכב או בעל חיים באיזור שאינו ניתן להבחנה. שכן השידור הוא אלחוטי ואין צורך לראות פיזית את תג הקירבה.

טכנולוגיית ה- RFID הנה חלק ממשפחה של רכיבים המיועדים לזיהוי אוטומטי באמצעות טכנולוגיה ללכידת נתונים AIDC בהרחבה: Automatic Identification and Data Capture הכוללים:
* בר קודים D1 – ממד אחד
* בר קודים D2 – שני ממדים.

בטכנולוגית ה- rfid משתמשים בשבב המוטבע בדרך כלל מתחת למדבקת הברקוד. כך ניתן לעקוב אחרי שלב הייצור של מוצר מסוים, באיזו תחנה הוא נמצא בין אם הוא מוצר גולמי ביצור או משלוח המועבר בין יבשות. ניתן לקרוא להקליט ולכתוב מחדש מידע על גבי שבב זה.
ניתן להשתמש בתגי קירבה  ולהצמידם כמעט לכל חפץ אפשרי דומם או חי כגון: בני אדם, בעלי חיים, כלי רכב, שטרות כסף ובגדים. לפיכך עלה חשש רב בדבר קריאת מידע בפן האישי, ללא הסכמה, דבר אשר עשוי להביא לפגיעה חמורה בפרטיות.

This template supports the sidebar's widgets. Add one or use Full Width layout.
Open chat
1
רוצה לקבל הצעת מחיר לנייד ? שלח לי הודעה
היי!
שלחו לי הודעה זריזה ואתן לכם הצעת מחיר מייד!
Powered by

בית העסק יהיה סגור היום. עמכם הסליחה

דילוג לתוכן