יש לכם שאלות ? פשוט התקשרו אלינו: טלפון: 077-4362672

שכפול שלט לרכב

 

שכפול שלט לרכב – השירותים שלנו

CarKey- מפתח לרכב מספקת שירות שכפול תיקון ושיפוץ לכל סוגי השלטים לאזעקות הרכבים. במידה וברצונכם לשכפל שלט נוסף לרכב אנו הכתובת בעבורכם. כיצד מגיעים אליכם ? מה הטלפון שלכם ? 

 

1. שכפול שלט לרכב

על מנת לשכפל שלט לרכב יש תחילה להבין כי קיים מגוון רב של סוגי שלטים אשר שונים זה מזה הן מבחינת צורתם החיצונית והן מבחינת התוכנה הקיימת בהם וזאת בהתאם לדגם ושנת היצור של הרכב. לפיכך, צורת הקידוד שונה משלט אחד לאחר ולרוב יש צורך ברכב במקום בזמן הקידוד.

2. שכפול שלט נוחות לרכב 

שלט נוחות כשמו כן הוא – אינו כלי הכרחי לפתיחת הדלתות אלא משמש לפתיחה נוחה וקלה של דלתות הרכב. שלטי נוחות מגיעים בנפרד מן המפתח (ולא בצורה של מפתח קופץ). במידה והשלט התקלקל או שנגמרה בו הסוללה ישנה דרך לפתוח את הדלתות באופן ידני באמצעות המפתח של הרכב. המעבדה שברשותנו מתקנת את כל סוגי השלטים וכן מעניקה שירותי קידוד וכיול מחדש. מסיבה זו בדיוק אנו מרבים להמליץ ללקוח אשר מעוניין בשכפול מפתח נוסף לרכב לשכפל מפתח עם שבב שמניע את הרכב אך ללא שלט, וכך להגיע לחסכון של מאות שקלים בשכפול מפתח לרכב.

3. שכפול שלט לאזעקה לרכב

 בניגוד לשלטי נוחות – שלטי אזעקה הינם הכרחיים לפתיחת הדלתות של הרכב. ישנם סוגים שונים של שלטי אזעקה אשר נוטים להתקלקל עם הזמן ולנו יש את הידע והניסיון ההכרחי בתיקונם. אנשי המעבדה שלנו יודעים לשפץ אותם כאילו היו חדשים והתיקון עמיד לאורך זמן.

4. שכפול שלט מקורי ותחליפי

אם ברצונכם לדעת מה האפשרות העדיפה בבחירת שכפול מפתח לרכב אנו מזמינים אתכם לקרוא את המאמר שלנו בונשא שכפול מפתח לרכבההבדל בין שכפול מפתח מקורי לתחליפי בא לידי ביטוי באחריות, באיכות ולרוב בנראות. למען הסר ספק, שלט מקורי לא בהכרח מעיד על איכות וטיב החומר וישנם מקרים בהם דווקא השלטים התחליפיים שאנו מציעים איכותיים בהרבה ונוטים להתקלקל פחות מהדגם המקורי של הלקוח. התייעצו עם הצוות הטכני והמקצועי שלנו על מנת לבחור את האופציה הנכונה והזולה עבורכם.

5. שינוי קוד בשלטי קוברה COBRA

קידוד אצלנו בחנות , שלוקח פחות מ- 10 דקות של אזעקה או שלט של חברת קוברה.

6. שיפוץ שלט לרכב 

אנו מספקים שירותי מעבדה מקצועיים בהם אנו מלחימים מחדש לחצנים אשר חדלו לעבוד, משפצים ומחליפים מארזים ובתי שלט (כדוגמת פלסטיקה וגומיות שחוקות). פעמים רבות פונים אלינו לקוחות אשר מבקשים לשכפל את השלט ולאחר שיחה עם איש טכני מטעמנו מתברר להם כי באמצעות תיקון מעבדה הם חוסכים סכום כסף לא מבוטל והשלט חוזר לעבוד. לא תמיד יש צורך בשכפול. הצוות הטכני שלנו מתקן ומקודד שלט מחדש ובאפשרותנו לחסוך לכם את העלות הכספית הקיימת בשכפול שלט נוסף.

7. תיקון שלט לרכב

חידוש שלט ומעטה שלט לרכב (פלסטיקה, לוחות מקשים, לחצנים וגומיות).

8. שירותי מעבדה מקצועיים לתיקון ושיקום כל סוגי השלטים של יצרני הרכב

א. קידוד שלט לרכב – כאשר שלט מפסיק לעבוד ייתכן מאוד שיש צורך לקודד אותו מחדש וזו משום שהרכב והשלט יוצאים מסנכרון . אנו מציעים שירותי קידוד למגוון רחב של שלטים לרכבים.

ב. החלפת סוללה בשלט לרכב – אחת הסיבות הנפוצות לכך ששלט מפסיק לעבוד הינה שהסוללה פשוט התרוקנה. ניתן להגיע אלינו עם כל סוגי השלטים על מנת להחליף סוללה בתוך שניות ספורות ולהחזיר את השלט לפעולה.

 

אנו מספקים שירותי מעבדה מקצועיים בהם אנו מחליפים לחצנים תקולים, משפצים ומחליפים בתי שלט (פלסטיקה וגומיות קרועות). לעתים רבות אין צורך לשכפל ולקודד שלט חדש ובאפשרותנו לחסוך לכם את העלות הכספית אשר כרוכה בשכפול שלט חדש. על כן, במידה והשלט אשר ברשותכם שבור או תקול צרו עמנו קשר ונשמח לסייע לכם. שימו לב השלטים אשר מוצגים בתמונות הנם שלטים לאזעקות לרכבים, יתכן וברשותכם שלט מפתח (שלט המשולב עם מפתח, שלט קפיצי) אנו משכפלים גם שלטי מפתח ומתקנים גם שלטי מפתח.

9. שכפול שלטים לכל סוגי הרכבים

*** שימו לב ! ב- 90% מהמקרים חובה להגיע עם הרכב לנקודת השירות על מנת לשכפל שלט. הסיבה לכך היא שאין דרך אחרת ברוב המקרים, הטכנאים שלנו מקודדים את השלט החדש מול הרכב. במידה ואין באפשרותכם להגיע עם הרכב לשכפול צרו עמנו קשר טלפוני על מנת לבצע בדיקה האם ניתן להגיע ללא הרכב. במידה והשלט התקלקל ואין אפשרות להניע את הרכב נשמח לספק לכם תמיכה טלפונית וחילוץ מרחוק, או לחלופין לשלוח אליכם טכנאי לחילוץ וקידוד השלט בבית הלקוח.

 

מזהים את השלט בתמונה ? זקוקים לשלט אשר אינו נמצא בתמונות ? לנו יש פתרונות !

 

* שכפול שלט קוברה
* שכפול שלט פויינטר
* שכפול שלט איתוראן
* שכפול שלט קליפורד
* שכפול שלט ספטרוטק נוחות חדש
* שכפול שלט קייג
* שכפול שלט עדן פיתון
* שכפול שלט יונדאי DX
* שכפול שלט צמפיון
* שכפול שלט פגו פרטנר מקורי
* שכפול שלט לאזעקה סרפי סטאר (gemel)
* שכפול שלט לאזעקה ERM
* שכפול שלט לאזעקה ספטרוטאק
* שכפול שלט פעמון
* שכפול שלט ספאל
* שכפול שלט קייג'
* שכפול שלט ביואיק / וולוו / רנו / פיג'ו / סיטרואן
* שכפול שלט סופר סאונד
* שכפול שלט חייזר
* שכפול שלט סנג'י

 

Open chat
דילוג לתוכן