יש לכם שאלות ? פשוט התקשרו אלינו: טלפון: 077-4362672

תיקון קודן לרכב (קודנית)

תיקון קודנית

קודן לרכב לא מגיב

אם הקודן (הקודנית) ברכב אינו מגיב, או מתחיל להגיב באיטיות לנו יש הסברים ופתרון. אנו מציעים לקרוא את המאמר עד הסוף. מאמר זה יספק לכם הסבר כיצד לפתור את הבעיה במקרה חרום. יחד עם זאת אנו מזהירים הפתרונות כאן הם בגדר המלצה ואולם עדיף לקרוא לאיש שירות או לטפל במקום המספק שירות מקצועי.
יתכן ותנסו לפתור את הבעיה לבד ותגרמו לנזק רב יותר. להלן ההסברים.

אנו נתקלים מדי יום וביחוד בזמנים של חילופי עונות ומעבר מחום לקור בלקוחות אשר מתלוננים על בעיות שימוש בקודנית הרכב. התופעה מתאפיינת לרוב בקושי רב ללחוץ על המקשים בשעות הבוקר המוקדמות או בימים קרים בכלל.

הסיבה: לוח המקשים של הקודן בנוי ממגעים המבוססים על פחם, הפחם סוגר מעגל על הלוח האלקטרוני בדומה לפעולה של לחצן מכאני. אותו פחם אשר משמש כמוליך מתקווץ בימי החורף הקרים ומתרחב בימי הקיץ החמים. פעולה זו סודקת את הפחם ומשפיעה על יכולתו להוליך מגע בדומה למפסק שנשחק.

אנו מספקים שירות תיקונים מקצועי למגוון סוגי קודניות, להלן רשימה של חלק מהשירותים אותם אנו מספקים לקודנית:

  • החלפת לוח מקשים לקודנית
  • תיקון קודן לרכב
  • ביטול קודן ברכב
  • החלפת בית קודנית (רופף או שחוק כך שלא ניתן לראות את הספרות)
  • תיקון לחצנים מזייפים בקודן

שימו לב: אנו מספקים שירות לכל הקודניות למעט הקודנית של פוינטר. מי שברשותו קודנית של פוינטר מתבקש ליצור קשר עם פוינטר לטיפול בקודן בטלפון שמספרו 9444* אנו ממליצים שלא לפרק ולא להתעסק עם הקודניות של פוינטר הן הקודניות הרגישות ביותר והנכם עשוים לגרום לנזק רב במידה ותנסו לתקן בעצמכם. אם בכל זאת אתם מעוניינים לרכוש לוח מקשים לפויינטר יש לנו במלאי.

להלן דוגמא ללוח מקשים של פוינטר לו אנחנו לא מספקים שירות למעט מכירת לוח המקשים עצמו:

קודנית לרכב פוינטר

קודנית לרכב פוינטר

 

להלן דוגמאות לקודניות להן אנו מספקים שירות תיקונים חידוש החלפה וניתוק:

דילוג לתוכן