יש לכם שאלות ? פשוט התקשרו אלינו: טלפון: 077-4362672

מפתח לרכב 072-2608046

שכפול מפתות לרכב

 

שאלותפרטי התקשרות


 

זה כולל מע"מ ? כולל שלט ? לא כולל שלט ? כולל קידוד ? לפני שאתם מתקשרים אלינו מומלץ לעיין בעמוד שאלות ותשובות – אנו בטוחים כי תמצאו בו תשובה לכל שאלה, במידה ולא מצאתם אתם מוזמנים לפנות אלינו בטלפון.


לחץ על תמונת יצרן הרכב להצגת דוגמאות לדגמי רכב להם אנו מספקים שירות. גם במידה והרכב אשר בבעלותכם אינו מופיע ברשימה צרו עמנו קשר ונשמח לסייע לכם.


CarKey מרכז המפתח מספקת שירותי מנעולן רכב מקיפים לכל יצרני הרכב. אנו משכפלים, מתקנים, משפצים ומקודדים מפתחות אימובילייזר ומפתחות חכמים לכל סוגי כלי הרכב.

בין השירותים אותם אנו מספקים: שכפול מפתח אימובילייזר ומפתח חכם לכל סוגי הרכבים. שיפוץ וחידוש שלטים ומפתחות. קידוד וכיול שלט לרכב אשר אינו מתפקד כשורה, שחזור והתאמת מפתחות במקרה של אובדן מוחלט בו אבדו כל המפתחות לרכב. בעת הצורך אנו גם ממציאים עבור הלקוח אישור מחיקת מפתחות כנדרש על-ידי חברות הביטוח.

אנו במרכז המפתח מספקים את השירותים הבאים:

  • שכפול מפתח לרכב (מקורי)
  • שכפול מפתח לרכב (מפתח תואם / חלופי)
  • שכפול מפתח חלופי לרכב
  • שכפול מפתח שלט חכם לרכב
  • שכפול שלט לאזעקה לרכב
  • קידוד והתאמת מפתח מאין מפתח (מצב בו אבדו כל המפתחות לרכב)

מרכז המפתח מספק שירותי שכפול מפתח לרכב. אנו משכפלים ומקודדים את כל סוגי מפתחות האימובילייזר לרכבים לרבות שלטים מקוריים לרכב.

אנחנו לא שונים משאר המנעולנים, גם אנחנו משכפלים מפתחות

פשוט יצא שהשירות שלנו והמחיר שלנו – טובים יותר !


מכת גניבות הרכבים החלה בשנת 96, יצרני הרכב החליטו לשפר את מיגון הרכב והמציאו שבב חכם קטן אשר מושתל בכל מפתח לרכב משנה זו. השבב החכם הזה נקרא TRANSPONDER או בעברית ציפ אימובילייזר. המפתח שבידינו עשוי להיראות כמפתח רגיל ופשוט לחלוטין – מפתח סטנדרטי – אך למעשה גם אם אנו חושבים שהוא מפתח טיפש, החל משנת 1996 בכל מפתחות הרכבים מוטבע שבב חכם שכזה. השבבים מתחלקים לסוגים שונים, חכמים יותר וחכמים פחות ולפיכך לשאלה:
כמה עולה לשכפל מפתח לאוטו / לרכב / למכונית ? תשובות רבות.
נקביל את השאלה לדוגמא מוחשית יותר: נניח שאפנה לסוחר רכבים ואשאל אותו "כמה עולה לקנות אוטו?" בהקבלה לכל סוג של רכב ולכל סוג של שבב יש מחיר שונה
כפי שהמחיר של BMW והמחיר של סוסיתא אינו זהה. על כן, מחיר שכפול מפתח אימובילייזר לרכב משתנה בהתאם לאיכות השבב החכם, מכשירי השכפול והגלמים של המפתחות.

חברת מרכז המפתח מספקת שירותי שכפול מפתח אימובילייזר לכל סוגי הרכבים, אנו בעלי וותק של 32 שנה בתחום המנעולנות ולפיכך אין מתחרים לנסיון שלנו בתחום.
שכפול מפתח אימובילייזר לרכב הוא נושא רגיש הכרוך בניסיון מקצועיות ואמינות ללא פשרות.


 

התאמת מפתח ומחיקת מפתחות ממחשב הרכב
גם במידה ואבדו כל המפתחות לרכב, לנו יש פתרון. באפשרותנו להתחבר למחשב הרכב ולמחוק מפתחות שאבדו או שוכפלו על מנת למנוע מגנב או אדם זר שברשותו מפתח להניע את הרכב.

מפתח שלט לרכב
לרכבים משנתונים גבוהים יותר קיים מפתח משולב שלט בצורות שונות. באפשרותנו לשכפל גם מפתחות שלט וברשותנו שלטים וגלמים מקוריים וחליפיים של היצרנים השונים. חשוב לדעת שלמרות שהמחיר שלנו כולל שכפול על גבי מפתח מקורי. שכפול על גבי מפתח סיני בעל שבב חכם עשוי לפגוע במערכת המחשב ואף לצור מצב בו הלקוח מנסה להניע את הרכב והרכב אינו מניע לאור השימוש בשבב לא איכותי.


 

מדוע לשכפל מפתח במרכז המפתח ולא בסוכנות הרכב? מה ההבדל ?
ס
וכניות הרכב והמוסכים המורשים הם אינם מנעולנים אלא מכונאים. כאשר לקוח פונה אל המוסך בבקשה לשכפל מפתח, פונה המוסך אל מנעולן אשר עובד איתו בשיתוף פעולה, מספק לו את המפתח ומבקש ממנו לחרוט ולעתים אף לקודד אותו. ככל שיותר גורמים מעורבים בשכפול וקידוד המפתח כך עלותו גבוהה יותר.

אין זה אומר ששכפול מפתח במוסך המורשה יגיב אחרת או יהיה מחומר איכותי יותר, הנפקות היא אך ורק במחיר שכן בסופו של דבר הגורם אשר משכפל ומקודד את השבב הנו מנעולן ולא מוסכניק. לכן אין סיבה להיות פראייר ולשכפל מפתח במוסך אשר ירוויח את עמלת התיווך שלו מהמנעולן.


 

לא מצאתם את הרכב שלכם ברשימה, אין זה אומר שאיננו יכולים או יודעים לשכפל את המפתח שלו, ברשותנו מלאי מגוון ועצום של מפתחות שלטים וכמובן פתרונות. צרו עמנו קשר טלפוני, למפת הגעה, הטלפון שלנו דרכי ההתקשרות ושעות הפעילות  Read more

דילוג לתוכן